Kortez wyruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której zagra przedpremierowo piosenki z nadchodzącej, nowej płyty. Koncerty odbędą się w kilkudziesięciu polskich miastach, do Łodzi artysta zawita 30 listopada.

KORTEZ PRZEDPREMIEROWO

 

Bilety:
•Miejsca stojące: 100 zł z kartą zniżkową/ 110 zł bez karty zniżkowej;

•Miejsca siedzące: 120 zł z kartą zniżkową / 130 bez karty zniżkowej;

W zbliżającym się sezonie Kortez wraz z zespołem w składzie: Jacek Lachowicz (instrumenty klawiszowe, gitara basowa, głosy), Krzysiek Domański (gitara basowa, instrument klawiszowe, głosy), Lesław Matecki (gitary, głosy), Robert Kretzschmar (perkusja, głosy), Robert Szymański (szef sceny, fortepian) zagra ponad pięćdziesiąt koncertów, głównie w teatrach, filharmoniach i operach w wielu miastach zatrzymując się na kilka dni. W tym roku do zespołu dołączy grający na trąbce Tomek Ziętek, który wesprze również Korteza i Jacka Lachowicza na klawiszach.

Podczas zaplanowanych koncertów, poza znanymi i lubianymi przez publiczność piosenkami, artysta przedpremierowo zaprezentuje materiał ze zbliżającej się trzeciej płyty studyjnej, której premiera będzie miała miejsce wiosną 2020 roku. Jesiennej trasie towarzyszyć będzie także mini-wydawnictwo, na którym znajdzie się kilka z nowo zaprezentowanych utworów.