Bieg Fabrykanta w Łodzi już po raz kolejny przyciągnął tłumy biegaczy. Na starcie tegorocznej edycji stanęło ponad półtora tysiąca zawodników.

Bieg Fabrykanta w Łodzi: Relacja

Tradycyjnie już Bieg Fabrykanta w łodzi odbył się na Księżym Młynie. Biegacze pojawili się na starcie w sobotę (24 sierpnia) już po raz dziewiąty. Imponująca była także liczba uczestników, tych wystartowało aż 1,5 tyś. Jak co roku biegacze mieli do pokonania trasę o długości 10 km. wiodąca przez najciekawsze „zakamarki” naszego miasta. Start i meta ulokowane zostały na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej a organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Bądź Aktywny, firma inesSport oraz Okręgowa Izba Radców Prawnych w Łodzi.

Bieg Fabrykanta w Łodzi: Wyniki

Tegoroczny Bieg Fabrykanta w Łodzi zwyciężył olimpijczyk Artur Kozłowski, który na mecie zameldował się z czasem 30 minut i 43 sekund. Drugi na mecie zameldował się Tomasz Osmulski (32:31). Na najniższym stopniu podium uplasował się natomiast Paweł Król (32:40). Wśród kobiet najlepszy czas zanotowała Marta Bukowska z Tomaszowa Mazowieckiego (38:56). Kolejne miejsca na podium zajęły Marta Keller (39:04) i Michalina Mendecka (39:55). .

Bieg Fabrykanta w Łodzi: Zdjęcia

Bieg Fabrykanta w Łodzi: Galeria zdjęć

Polub nasz profil w serwisie facebook i zobacz całą galerię z tego wydarzenia. Oznaczaj na zdjęciach siebie i swoich znajomych. [KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ PEŁNĄ GALERIĘ ZDJĘĆ Z BIEGU FABRYKANTA W ŁODZI]