PIAF! THE SHOW
Organizator: Good Walk

 

 

Bilety: od 95 zł dostępne na stronie Ticketmaster.pl oraz w bileteriach Empik i sklepach Media Markt.

19:00 Otwarcie drzwi
20:00 Początek koncertu

Po gromnym sukcesie na Broadwayu, w nowojorskiej Carnegie Hall i paryskiej Olympii, po ponad 300 koncertach na całym świecie, wspaniały musical ponowie w Polsce! Piaf! The Show, to światowej sławy spektakl muzyczny i wyjątkowe widowisko przygotowane z okazji 100. rocznicy urodzin jednej z najwybitniejszych francuskich artystek – Edith Piaf.

Dwuczęściowy musical przenosi widzów w niepowtarzalny klimat Paryża i Montmartre z czasów „La Vie En Rose”. Przedstawia życie i twórczość legendarnej piosenkarki – od początków jej kariery, aż po największe sukcesy. W programie znalazło się 20 piosenek, w tym najsłynniejsze, takie jak: „La Vie en Rose”, „Hymne a L’Amour”,„La Foule”, „Paris”, „L’Accordéoniste”, „Milord” i legendarnym „Non, Je ne Regrette Rien”.

W rolę Edith Piaf ponownie wciela się uwielbiana na całym świecie wokalistka Anne Carrere, która brawurowo wykonuje utwory Piaf podbijając serca rosnącej grupy fanów. O roli Carrere w tym spektaklu przyjaciółka Edit Piaf z lat młodości, Germaine Ricord powiedziała, że „głos i osobowość Anne Carrere, to wcielenie Edith Piaf z najlepszych lat jej kariery”. Anne Carrere na scenie występuje z czteroosobowym zespołem, w bogatej oprawie wizualnej, z niepublikowanymi dotąd zdjęciami Piaf w tle.

Od chwil premiery Piaf! The Show obejrzało ponad milion widzów w 50 krajach! Musical wystawiono w najsłynniejszych salach koncertowych na świecie, na czele z nowojorską Carnegie Hall, czy paryską Olympią, wyprzedając je do ostatniego miejsca. Uhonorowany licznym nagrodami Ministra Kultury Francji, doczekał się nie tylko wydawnictwa płytowego, ale również wersji DVD. W Polsce gościł już 3 razy, wyprzedając kilkakrotnie sale w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie czy Poznaniu. Tym razem zawita do Torunia, Łodzi i Krakowa oraz pierwszy raz zaprezentowany zostanie w Lublinie.

O spektaklu i Anne Carrere pisano:

„Była tylko jedna Edith Piaf, ale Anne Carrere jest niesamowita!” – France,

„Anne Carrere podbiła Broadway” – NBC News,

„Najlepszy spektakl o życiu Edith Piaf, jaki do tej pory stworzono!” – Charles Dumont, legendarny kompozytor Edith Piaf,

„Trzykrotne owacje na stojąco na Broadwayu” – Timesquare Chronicles.

Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym widowisku w łódzkiej Wytwórni, 26 kwietnia o godzinie 20:00.