Punktualnie o godzinie siódmej rano, przy ul. Waryńskiego 1 otwarty został pierwszy sklep sieci Lidl w Brzezinach. Pierwsi klienci w oczekiwaniu na atrakcyjne promocje ustawili się w kolejce jeszcze na długo przed planowanym otwarciem. Lidl w Brzezinach to duże ułatwienie dla mieszkańców, którzy do tej pory musieli korzystać z łódzkich placówek sieci. 

Przecięcia symbolicznej wstęgi dokonał menadżer sieci Adrian Szulc wraz z kierowniczką nowej placówki. Z okazji otwarcia handlowcy przygotowali dla klientów wiele atrakcji. Osoby które dzisiaj odwiedziły sklep Lidl przy ul. Waryńskiego 1 w Brzezinach, mogły poczęstować się pyszną kawą, przekąskami, oraz hot dogami. Dla najmłodszych klientów Lidl przygotował drobne upominki w postaci zabawek.

Wygraj koszyk produktów spożywczych Lidl [KONKURS]

Klienci kupowali wiele produktów spożywczych w tym między innymi Schab wieprzowy bez kości w plastrach (3,99 zł za 360 g.) czy Mięso mielone wieprzowo-wołowe (5,00 zł za opakowanie 400 g. przy zakupie trzech opakowań). Ponadto szczególną popularnością cieszyły się też Ryby objęte promocją do 27% taniej. Z okazji pierwszego dnia wiosny w dniach 21-23 marca we wszystkich placówkach sieci na klientów czeka mnóstwo wiosennych okazji.

Wielu klientów wypatrywało okazji w produktach z sekcji non-food. Tu niewątpliwie również można było natknąć się na nie lada promocje. Po pierwsze zainteresowaniem cieszyły się torebki damskie przecenione z 279 na 199 zł, po drugie Maszyny do szycia Singer a wreszcie po trzecie odkurzacze Vileda. Panowie kusili się na spawarki dla majsterkowiczów w cenie 120 zł. Dodatkowo w okresie od czwartku 21 marca do niedzieli 31 marca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

Lidl w Brzezinach: Informacje, godziny otwarcia

Nowy sklep sieci Lidl w Brzezinach ma całkowitą powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1300 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych około 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 80 miejsc parkingowych.

Materiał powstał we współpracy z siecią Lidl