Pewnie wielu czytelników zastanawia się gdzie zjeść najlepsze naleśniki w Łodzi? Sprawdziliśmy i polecamy lokal Naleśnikarnia przy ul. Nawrot 39. Pyszne domowe naleśniki znajdziecie więc zaledwie kilka minut spacerem od ulicy Piotrkowskiej.

Naleśnikarnia Łódź -
Naleśnikarnia Łódź, ul. Nawrot 39 – Najlepsze naleśniki w Łodzi? Sprawdziliśmy i polecamy!

Choć lokal z zewnątrz nie przyciąga uwagi, a odcinek ulicy przy którym się znajduje jest obecnie w remoncie zbiera doskonałe opinie internautów. Naleśnikarnia to malutki lokalik z bardzo przytulnym wnętrzem znajdujący się tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Kilińskiego. W środku jest miejsce na zaledwie kilka stolików. Na ścianach w biało-szarą kratę wiszą przepiękne zdjęcia różnych zakątków współczesnej Łodzi autorstwa wybitnego młodego fotografa Patryka Grądysa.

Skuszeni pozytywnymi ocenami internautów postanowiliśmy sprawdzić czy faktycznie serwowane przy ul. Nawrot 39 w Łodzi naleśniki są aż tak dobre, ale po kolei. Zdecydowaną zaletą lokalu jest jego obsługa. Przemili właściciele nie dość, że pomogą w doborze najlepszego naleśnika, to jeszcze szybko i sprawnie dostarczą zamówienie do stolika nawet w czasie, kiedy jest wielu klientów.

Naleśnikarnia w Łodzi! Co zjeść?

Przeglądając menu od razu można zauważyć, że nawet najwybredniejsze podniebienie znajdzie tu coś dla siebie. Do wyboru mamy naleśniki tradycyjne, naleśniki na słodko oraz naleśniki wytrawne z mięsem lub łososiem. W ofercie są nawet naleśniki wegetariańskie. Zdecydowanym faworytem wśród słodkich naleśników jest ten z całą mieszanką świeżych owoców (nawet zimą), bitą śmietaną oraz słodkim sosem. Porcja jest ogromna i zachwalana przez odwiedzających. My polecamy naleśnik z czekoladą, bananami i bitą śmietaną posypany orzechami włoskimi. To pozycja obowiązkowa!

Czy próbowałeś już naleśniki wegetariańskie?

Naleśnikarnia Łódź -
Naszym zdaniem: „To miejsce jest tak przytulne, że z powodzeniem można wybrać się tutaj na wyśmienity słodki naleśnik z dziewczyną czy chłopakiem.”

„Dla tych, którzy preferują naleśniki obiadowe polecana jest porcja z filetem z kurczaka, pieczarkami zapiekana z żółtym serem. Doskonałą opcją jest również naleśnik z mięsem mielonym, czerwoną fasolą, kukurydzą i mozzarellą czy ten z pastą szpinakowo – serową z łososiem.” – zachwalają nam swoje dania właściciele lokalu. „Największym hitem są jednak naleśniki wegetariańskie z pastą szpinakowo – serową i suszonymi pomidorami.” – dodają. Trzeba przyznać duży plus, że pomyślano również o najwybredniejszych podniebieniach i zamieszczono w karcie kilka opcji naleśników wytrawnych, ale bez mięsa za to ze świeżymi warzywami.

Dodajmy, że wszystkie potrawy docierają do stolika gorące, co nie jest obecnie takie oczywiste. Trudno doszukać się kompromisu czy taniego składnika. Naleśniki smażone są na bieżąco, a dodatki są odpowiednio doprawione. Wielkim zaskoczeniem jest cena. W sieciowych łódzkich naleśnikarniach ceny kształtują się na poziomie powyżej 17 zł za danie. Dla porównania w domowej Naleśnikarni na ulicy Nawrot za jedną porcję zapłacimy od 3 do 12 zł. Większe danie składające się z dwóch takich samych naleśników jest tylko kilka złotych droższe.

Wszystkie potrawy są też bardzo ładnie i estetycznie podane. Niezdecydowani mogą liczyć na pomoc w wyborze najlepszego naleśnika, a Ci bardzo głodni mogą zamówić podwójną porcję za niewielką dopłatą. Stali klienci otrzymują do swojego dania przepyszną gratisową kawę z ekspresu. Z pewnością domowa Naleśnikarnia dba o to, by każdy gość wyszedł najedzony i zadowolony.

Pyszne domowe naleśniki w Łodzi!

Naleśnikarnia Łódź -
Atutem lokalu jest także lokalizacja do której dotrzemy w trakcie kilkuminutowego spaceru z ulicy Piotrkowskiej.

Podsumowując domowa Naleśnikarnia na ulicy Nawrot to wyśmienita opcja nie tylko na niedzielny rodzinny obiad, ale również na codzienny lunch w przerwie w pracy oraz na uczelni. Smakiem wyprzedza znacznie łódzkie „sieciówki”. To miejsce jest tak przytulne, że z powodzeniem można wybrać się tutaj na wyśmienity słodki naleśnik z dziewczyną czy chłopakiem. Istnieje możliwość zamówienia swojego ulubionego dania, które będzie na nas czekało w lokalu o wybranej godzinie lub zabrania potrawy ze sobą. Lokal jest jak najbardziej polecany nie tylko mieszkańcom, ale również turystom odwiedzającym nasze piękne miasto. Atutem lokalu jest także lokalizacja do której dotrzemy w trakcie kilkuminutowego spaceru z ulicy Piotrkowskiej. Wszyscy odwiedzający domową Naleśnikarnię przy ulicy Nawrot będą zadowoleni nie tylko z jakości potraw wykonanych tylko ze świeżych produktów jak również stanem swojego portfela. Naszym zdaniem zdecydowanie warto odwiedzić domową Naleśnikarnię przy Nawrot której przyznajemy ***** (5 gwiazdek) na kulinarnej mapie Łodzi!

Najlepsze naleśniki w Łodzi! Jak trafić?

Naleśnikarnia znajduje się przy ul. Nawrot 39 w Łodzi. Z ulicy Piotrkowskiej wystarczy udać się w ul. Nawrot by po kilkuset metrach znaleźć się na miejscu. Lokal znajduje się po prawej stronie jeszcze przed skrzyżowaniem z ulicą Kilińskiego. Jeśli w poszukiwaniu pysznych domowych naleśników wyruszacie z ulicy Kilińskiego lokal znajdziecie po lewej stronie tuż obok przystanku komunikacji miejskiej.

Naleśnikarnia Łódź – zobacz zdjęcia!