Już 12.04 Jan-rapowanie zagra swój pierwszy, premierowy koncert w Łodzi promujący najnowszą płytę „Plansze”.

Plansze Tour jest szczególną trasą koncertową, na którą składa się zaledwie kilka polskich miast. Każde z nich niesie za sobą inną, wyjątkową historię. Kluby, w których pojawi się artysta zostały wybrane na podstawie specjalnej selekcji w oparciu o klimat i specyfikę miejsca. 

Bilety:
I pula – 30zł
II pula – 35zł
III pula – 40zł

Bilety online: https://goingapp.pl/evt/2098178/
Gdzie? SODA Underground Stage, Plac Komuny Paryskiej 6, Łódź
Kiedy? 12.04.2019, 20:00

„Plansze” to „opowieść dwudziestolatka, który widzi, czuje i stara się przeżyć swoją młodość najbardziej, jak to tylko możliwe”. To spójny, ale różnorodny materiał, który przeciągnie Was po wielkomiejskich klubach, zostawiając po sobie coś więcej niż kaca. Nie jest to relacja z imprezy, a raczej wyniesiona z niej refleksja – Kogo można tam spotkać? Czego tam szukamy? Co nie jest widoczne na pierwszy rzut oka, a kryje się głębiej?

„Plansze” pozwalają nam spojrzeć na świat oczami wychowanków wielkich miast, żyjących w ich tempie, korzystających z ich możliwości i uroków. Muzycznie NOCNY prowadzi nas w rejony dotąd nieodkryte dla polskiego rapu, destylując własny styl z muzyki, która ukształtowała jego gust wiele lat temu. Dwa światy obu autorów zderzają się tutaj tworząc coś nowego i własnego.

UWAGA! Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie. Oświadczenie do pobrania: http://www.soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php

Jan – rapowanie, młody raper pochodzący z Krakowa, członek SB Mafiji. Porywa słuchaczy swoją autentycznością i naturalnym luzem. Wraz z Rasem i Piotrem Kędzierskim prowadzi audycje Bolesne Poranki w Newonce Radio. W połowie marca premierę będzie miała druga płyta rapera “Plansze”. Album trafi na półki sklepowe 15 marca.

Jan-rapowanie & NOCNY ft. Szpaku, Guzior – Wybory

Jan-rapowanie & NOCNY ft. Otsochodzi – Co tam [official audio]

JAN – JANEK NIE JEST WCALE