Koncert Slash w łódzkiej hali Atlas Arena już 12 lutego 2019r. Europejska trasa Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators rozpocznie się jednak już w lutym i marcu 2019 roku!

Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators zagrają koncerty w Europie jednak pierwsza część trasy odbędzie się we wrześniu i październiku tego roku w USA. Europejska trasa promować będzie czwarty solowy krążek Slasha, „Living The Dream” i w ramach tego tournée 12 lutego artysta wystąpi również w Polsce!

Slash feat. Myles Kennedy and The Conspirators
12.02.2019 Łódź, Atlas Arena, godz. 20.00 Otwarcie bram: godz. 18.30
Organizator: Metal Mind Productions

Bilety do nabycia na stronach:
shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie)www.eventim.plwww.ebilet.plwww.biletin.pl 

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Płyta stojąca (GC*): 350/ 370 zł
Płyta stojąca: 220/ 240 zł
Siedzące kategoria 1: 350/370 zł
Siedzące kategoria 2: 280/300 zł
Siedzące kategoria 3: 240/ 260 zł
Siedzące kategoria 4: 200/ 220 zł 

* Golden Circle

Nowa płyta „Living The Dream” ukaże się już 21 września nakładem Snakepit/ Roadrunner Records, a ekskluzywna wersja tej płyty dostępna już jest na stronie www.slashonline.com  

Najnowszy album sygnowany nazwą Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators „Living The Dream”  ukaże się już 21 września nakładem własnej wytwórni Slasha, Snakepit Records we współpracy z Roadrunner Records. Pierwszym singlem z nadchodzącej płyty jest utwór „Driving Rain”, a  można go posłuchać tutaj, trailer można zobaczyć tutaj, a cyfrowo utwór można nabyć w tym miejscu.

„Living The Dream” to już czwarta solowa płyta Slasha, a trzecia nagrana w towarzystwie Mylesa Kennedy’ego (wokal), Brenta Fitza (perkusja), Todda Kernsa (bas & wokal) oraz Franka Sidorisa (gitara, wokal). „Living The Dream” można już zamawiać poprzez stronę zespołu w różnych formatach: CD, LP oraz limitowany ekskluzywny zestaw, w skład którego wchodzą: podwójny, żółty vinyl, dwudziestostronnicowa książka w twardej oprawie, ekskluzywny, siedmiocalowy singiel „Driving Rain” z akwafortą na stronie B, zestaw piórek Slasha, standardowa płyta CD i plakat. Wszystkie formaty płyt wraz z limitowaną wersją koszulek oraz bluz z kapturem dostępne są już na stronie www.slashonline.com Autorem okładki płyty jest wybitny artysta Ron English.

Lista utworów na albumie: „Living The Dream”

 1. The Call of the Wild
 2. Serve You Right
 3. My Antidote
 4. Mind Your Manners
 5. Lost Inside the Girl
 6. Read Between the Lines
 7. Slow Grind
 8. The One You Loved Is Gone
 9. Driving Rain
 10. Sugar Cane
 11. The Great Pretender
 12. Boulevard of Broken Hearts

Na płycie „Living The Dream” Slash ponownie połączył siły z producentem Michaelem „Elvisem” Baskette (Alter Bridge, Iggy Pop, Incubus). Na płycie zawarto 12 kompozycji. Poprzednie albumy zespołu „World On Fire” i „Apocalyptic Love” zadebiutowały na 12 różnych listach Top Ten na całym świecie, pochodziły też z nich 3 single, które znalazły się na 1 miejscu amerykańskich list, a także zyskały jedne z najlepszych recenzji w całej karierze Slasha. Amerykański Guitar World pisał o „World On Fire” jako o płycie „różnorodnej i wciągającej’, pełnej ”odważnych i niepoprawnych riffów” (grudzień, 2014).  A nad debiutanckim krążkiem zespołu, „Apocalyptic Love” zachwytów nie kryły takie magazyny jak Rolling Stone czy Revolver, który określił ten album mianem „kolekcji wysokooktanowych utworów rockowych, których najlepiej słucha się w sportowych samochodach, jak i na stadionach” (maj, 2012).

Posłuchaj nowego utworu “Driving Rain” na YouTube:

“Driving Rain” i pre-order wersji cyfrowej albumu LIVING THE DREAM:
http://smarturl.it/Slash.LTD.Store

Slash to ikona sceny muzycznej i jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów wszech czasów, a także laureat Nagród Grammy i producent filmowy, ma on na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt, Nagrodę Grammy, 7 nominacji do tej nagrody, a także wprowadzony został do Rock and Roll Hall of Fame. Na szczytach światowych list przebojów znalazła się już pierwsza solowa płyta Slasha, „Slash” (2010),  gdzie gościnnie pojawili się tacy artyści jak Ozzy Osbourne, Fergie oraz Myles Kennedy z The Conspirator i wielu innych. Wkrótce potem powstał obecny zespół Slasha, w skład którego wchodzą: Myles Kennedy, Brent Fitz, Todd Kerns i Frank Sidoris. Jako Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators wydał płytę „Apocalyptic Love”, która szturmem zdobyła Billboard i zadebiutowała na 4 pozycji, to właśnie z tego krążka pochodzą takie hity radiowe jak „You’re A Lie” i „Standing In The Sun”. W 2013 r. Slash zadebiutował jako producent za sprawą filmu „Nothing Left To Fear” (nakładem SLASHfiction, jego firmy produkcyjnej specjalizującej się w horrorach), a obecnie artysta pracuje nad nowym projektem filmowym. Kolejna płyta „World On Fire” zyskała jedne z najlepszych recenzji w całej karierze Slasha, a sam album znalazł się na 12 listach Top Ten na całym świecie. Tytułowy utwór singlowy uplasował też się na 1 miejscu amerykańskiego Rock Radio. W 2016 roku Guns N’Roses zostało reaktywowane i Slash dołączył do Axla Rose’a i Duffa McKagana i razem wyruszyli w trasę „Not In This Lifetime Tour”, która wg Billboardu jest czwartą najbardziej dochodową trasą koncertową wszech czasów.

Cała europejska trasa prezentuje się następująco:

7.02.19 – Offenbach, Stadhalle, Niemcy
9.02.19 – Praga, o2 Arena, Czechy
10.02.19 – Wiedeń, Gasometer, Austria
12.02.19 – Łódź, Atlas Arena, Polska
16.02.19 – Manchester, O2 Apollo, Anglia
17.02.19 – Glasgow, SEC Hall 3, Anglia
19.02.19 – Doncaster, The Dome, Anglia
20.02.19 – Londyn, Eventim Apollo, Anglia
22.02.19 – Paryż, Zenith, Francja
23.02.19 – Bruksela, The Cirque Royal, Belgia
24.02.19 – Amsterdam, AFAS Live, Holandia
27.02.19 – Oslo, Sentrum Scene, Norwegia
28.02.19 – Sztokholm, Annext, Szwecja
3.03.19 – Hamburg, Sporthalle, Niemcy
4.03.19 – Berlin, Verti Music Hall, Niemcy
7.03.19 – Zurych, Samsung Hall, Szwajcaria
8.03.19 – Milan, Fabrique, Włochy
10.03.19 – Tuluza, Zenith, Francja
12.03.19 – Barcelona, St Jordi Club, Hiszpania
13.03.19 – Madryt, Wizink Centre, Hiszpania
15.03.19 – Lizbona, Lisbon Campo Pequeno, Portugalia

Bilety na koncerty są dostępne od środy, 19 września, godz.9.00 na stronie www.slashonline.pl, na koncertach pojawi się też support, ale wykonawca ten zostanie dopiero ogłoszony.

Więcej informacji:
http://slashonline.com
https://twitter.com/#!/slash
https://www.facebook.com/Slash
http://www.youtube.com/slash
www.metalmind.com.pl

Koncert Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators w Łodzi