W sobotę (15 grudnia) zespół Coma zagrał w łódzkim Klubie Wytwórnia ostatni koncert z trasy „Blisko” zorganizowanej z okazji  XX-lecia istnienia grupy. 

Podczas dwóch miesięcy formacja zagrała 24 koncerty w prawie dwudziestu miastach, gdzie większość z nich została wyprzedana. W największej sali klubu można było usłyszeć utwory ze wszystkich albumów. Muzycy wykonali między innymi: „Odwołanie”, „Za chwilę przestaniemy świecić”, „F.T.M.O.”, „Transfuzję”, „Trujące rośliny”, „Popołudnia bezkarnie cytrynowe”, „Daleka droga do domu”, „Skaczemy”, „Leszek Żukowski” oraz trawający ponad 14 minut „Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków”.

Mimo, że był to ostatni koncert z trasy należy przyznać, że zespół Coma zaprezentował się w wyśmienitej formie. Podczas dwu i pół godzinnego koncertu fani mogli zakupić płytę Demo, z utworami, które nie znalazły się na żadnym z wcześniejszych krążków. Na zakończenie bardzo licznie zgromadzona publiczność odśpiewała muzykom Sto Lat.

Tak prezentuje się koncertowa setlista z ostatniego koncertu na trasie z okazji XX-lecia istnienia grupy Coma: Pi i Sigma, Meluzyna, Widzę do tyłu, Odwołanie, Za chwilę przestaniemy świecić, Proste decyzje, Angela, F.T.M.O., Transuzja, Trujące rośliny, Popołudnia bezkarnie cytrynowe, System, Daleka droga do domu, Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków, Spadam, Skaczemy, Leszek Żukowski, Los cebula i krokodyle łzy, Sto tysięcy jednakowych miast.

Zobacz też fragmenty koncertu Coma na naszych filmach: