Punktualnie o godzinie ósmej rano, przy ul. Piłsudskiego 15/23 otwarty został nowy sklep sieci Lidl w Łodzi. Lidl Galeria Łódzka to już siedemnasta placówka tej sieci w naszym mieście. Pierwsi klienci w oczekiwaniu na atrakcyjne promocje ustawili się w kolejce jeszcze na długo przed planowanym otwarciem.

Z okazji otwarcia handlowcy przygotowali dla klientów wiele atrakcji. Osoby które dzisiaj odwiedziły Lidl Galeria Łódzka, mogły poczęstować się pyszną kawą, przekąskami, oraz hot dogami. Dla najmłodszych klientów animatorzy przygotowywali na miejscu skręcane z balonów zwierzaki. Dzieci mogły także wziąć udział w konkursach czy skorzystać z tak lubianego przez nie malowania buzi.

KONKURS: Wygraj koszyk produktów spożywczych Lidl

Klienci głownie kupowali produkty spożywcze w tym między innymi Masło (3,99 zł przy zakupie trzech opakowań) czy też Mleko w kartonie. Ponadto szczególną popularnością cieszyły się Ćwiartki z kurczaka po 2,75 zł/kg. Również Pomarańcze za 2,79 zł/kg oraz Jaja (klasy M) 8,99 zł za opakowanie 30 szt. sprzedawały się doskonale.

Podczas gdy większość klientów skupiała się głownie na poszukiwaniach okazji w dziale spożywczym pozostali wypatrywali okazji w produktach z sekcji non-food. Tu niewątpliwie również można było natknąć się na nie lada promocje. Po pierwsze maszyny do szycia Singer przecenione z 499 na 333 zł. Po drugie piekarniki za jedyne 99 zł. Wreszcie po trzecie, odkurzacze samochodowe, które można było nabyć okazjonalnie za 69 zł.

Dodatkowo W okresie od czwartku 29 listopada do soboty 8 grudnia wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

Materiał powstał we współpracy z siecią Lidl