O.S.T.R.
Bilety: 69,00 PLN Płyta / 99,00 PLN Balkony

Harmonogram wieczoru:
20:00 Otwarcie Drzwi 
21:00 Koncert 

W październiku i listopadzie O.S.T.R. zagra sześć koncertów w największych polskich miastach i dużych klubach. Oczywiście nie mogło go zabraknąć w rodzinnym mieście. Koncert w Wytwórni odbędzie się 9 listopada.

Cofnijmy się jednak odrobinę w czasie. W lutym tego roku O.S.T.R. wydał autorski album i powrócił na sceny polskich klubów z nowym materiałem. „W drodze po szczęście” to pierwszy od czasów „Życia po śmierci” krążek i zarazem dowód na powrót rapera do formy po przerwie, w czasie której napotkał na swej drodze parę przeszkód. Producentami muzycznymi nowej płyty są oczywiście Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności, ale nie ostatni co do ważności – O.S.T.R. Na gramofonach udziela się DJ Haem. Słowem – zwycięskiego składu się nie zmienia.

Milionowe odtworzenia kawałków O.S.T.R. i wyprzedawane na pniu koncerty świadczą o wielkim oddaniu fanów. Na dowód tego płyta „W drodze po szczęście”, pełna jak zwykle szczerych tekstów i dobrych jakościowo bitów, zdążyła już pokryć się platyną.

Jesienną trasę koncertową Ostrego promuje klip do singla „Szczęścia milimetr”.