W niedzielne popołudnie (26 sierpnia) zakończył się cykl  letnich koncertów w łódzkiej Manufakturze.  Na zakończenie na organach Hammonda zagrali Paweł Serafiński i Wojciech Karolak, a na perkusji towarzyszył im Arkadiusz Skolik. Koncert zatytułowany był Hammond & Hammond.

Kto nie był, niech żałuje bo  zobaczyć razem na scenie takich artystów to naprawdę gratka! Paweł Serafiński – organista (organy Hammonda), pianista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny . Laureat wielu nagród jazzowych, współpracował z czołówką polskiego jazzu i estrady. Wojciech Karolak – aranżer , organista, saksofonista i pianista jazzowy zadebiutował w 1956 w utworzonym przez siebie zespole dixielandowym. W ankietach magazynu „Jazz International” w latach 1973-74 uznany został za organistę jazzowego Europy. W 2010 został uhonorowany nagrodą „Złotego Fryderyka” za całokształt osiągnięć artystycznych.

Koncert  z powodu kiepskiej pogody odbył się w ,,elektrowni’’ Manufaktury a sala nie mogła pomieścić licznie przybyłej publiczności. Znakomitą grę muzyków publiczność nagrodziła owacją na stojąco.