W piątek (24 sierpnia) w empiku Manufaktury odbyło się spotkanie zespołu Blue Cafe z fanami  promujące jednocześnie najnowszą płytę zatytułowaną ,,Duble Soul’’. Jest to siódmy studyjny album i zarazem podsumowujący 20 lat istnienia zespołu  Blue Cafe.

Najnowszy krążek to wytrawność brzmień na najwyższym poziomie. To płyta wysmakowana, pełna pięknych melodii, wokalnych wzruszeń i aranżacji. Jak mówi sam zespół to: „muzyka z duszą”. Kompozytorem i producentem jest lider zespołu  Paweł Rurak-Sokal, zawsze niepokorny, wyznaczał sobie coraz nowsze cele muzyczne i jak sam twierdzi, jest to jego najbardziej świadoma płyta. „Double Soul” to także nowa wokalna odsłona Dominiki Gawędy, która od ponad dwunastu lat jest wokalistką zespołu i  w niezwykle dojrzały i charyzmatyczny sposób urzeka i zaskakuje.

Na płycie znalazło się 12 premierowych utworów, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Na zakończenie spotkania odbyło się tradycyjne już podpisywanie płyt i sesja autografów oraz wspólne zdjęcia z fanami.