Już 26 lipca o godzinie 7:00 przy ul. Gojawiczyńskiej 30, otwarty zostanie szesnasty sklep sieci Lidl w Łodzi. Z okazji otwarcia zapraszamy do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach, w tym pokazach kulinarnych oraz na zakupy w promocyjnych cenach.

Lidl Łódź Gojawczyńskiej 30 otwarcie, promocje, konkurs, cenyW nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z  Pieca” – pieczywo niezawierające konserwantów, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i  warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat współpracuje z  polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak  i  mniejszych, lokalnych dostawców. W  asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W okresie od czwartku 26 lipca do niedzieli 5 sierpnia wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Łodzi znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się  średnio trzy razy w  tygodniu. W  nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, będą mogły poczęstować się pysznymi croissantami i lodami oraz wziąć udział we wspólnym grillowaniu.

Nowy sklep sieci Lidl w Łodzi ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1400 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało ponad 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 100 miejsc parkingowych.

W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym jak  pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Łodzi” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communication Manager Lidl Polska.

Lidl w Łodzi, ul. Gojawiczyńskiej 30
Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek – czwartek: 7:00 – 21:00
  • Piątek – sobota: 07:00 – 22:00
  • Niedziela handlowa: 9:00 – 18:00

Liczba nowych miejsc pracy w placówce: ponad 20
Powierzchnia sali sprzedaży: 1400 m2

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl
W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:

  • instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,
  • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,
  • energooszczędne oświetlenie LED.

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Informacje o firmie Lidl:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10.500 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 630.