Artur Andrus wystąpił w Łodzi w niedzielę (27 maja). Artysta pojawił się przed wypełnioną po brzegi widownią w Łódzkim klubie Wytwórnia.

Artur Andrus to człowiek o wielu talentach i umiejętnościach. Dziennikarz radiowy, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, a od jakiegoś już czasu – również piosenkarz. Laureat konkursu „Mistrz Mowy Polskiej”, przez wiele lat związany był z  radiową Trójką, gdzie prowadził „Akademii rozrywki” i „Powtórki z rozrywki”. Ceniony i lubiany konferansjer imprez kabaretowych, komentator „Szkła kontaktowego”. Ma na swoim koncie dwie płyty „Myśliwiecka” i „Cyniczne Córy Zurychu” z pełnymi humoru piosenkami.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z występu Artura Andrusa w łódzkim klubie Wytwórnia.

PODZIEL SIĘ
Łukasz Ratajczyk
Od dekady zajmuje się fotografią, od wielu lat głównie koncertową. Współpracowałem w tym okresie z kilkunastoma tytułami internetowymi, kilkoma drukowanymi i setkami organizatorów imprez w tym z największymi agencjami koncertowymi z kraju i europy. Fotografowałem gwiazdy muzyczne na festiwalach w Polsce oraz niezliczoną ilość koncertów klubowych.