KULT AKUSTIK

18:00 – Otwarcie drzwi
19:00 – Początek koncertu

Bilety: od 90 do 130 zł do nabycia od 12 lipca na: www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Po ogromnym sukcesie zeszłorocznej serii koncertów „bez prądu”, formacja Kazika Staszewskiego zaprasza swoich fanów do udziału w kolejnej trasie akustycznej.

Trasa Kult Akustik 2018 rozpocznie się 9 marca w Klubie Stodoła. Zespół zaplanował łącznie 12 koncertów w 9 polskich miastach. Po dwunastu miesiącach od rozpoczęcia poprzedniej trasy akustycznej, która spotkała się z ogromnym uznaniem fanów, grupa po raz kolejny zabierze swoją publiczność w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna. Pobierz oświadczenie: http://pliki.stodola.pl/OswiadczenieOpiekunaKlubStodola.pdf .

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Zdjęcie: Sebastian Szwajkowski