HAPPYSAD +Lewe Łokcie

Otwarcie drzwi: 18:00
Początek: 19:00

Bilety: W przedsprzedaży: 50 zł / 55 zł. W dniu koncertu: 60 zł / 65 zł.

Happysad wyrusza ponownie w trasę z piosenkami z ostatniej płyty „Ciało Obce”, która ukazała się 10 lutego 2017 r. pod szyldem Mystic Production.

O nowym materiale muzycy mówią: „Jesteśmy sekstetem. Cała płyta to energia sześciu osób, z których każda miała realny wpływ na jej kształt, ale także na atmosferę podczas komponowania materiału i jego nagrywania. Dzieliliśmy się inspiracjami, pomysłami, ale także problemami i nastrojami. Wszystko, co jest na tej płycie jest nasze, wspólne. Pewnie dlatego mamy nieodparte wrażenie, że jest to najbardziej eklektyczna, szalona, nieskrępowana, ale dalej bardzo szczera, płyta w naszym dorobku”.

Zespół jak zawsze nie zapomni też o starszych utworach. Oprócz tych z płyty „Ciało Obce” pojawią się piosenki z poprzednich albumów.

Przy zakupie biletu i wstępie na koncerty zespołu happysad nie ma ograniczeń wiekowych, jednak osoby poniżej 16. roku życia powinny przebywać pod opieką osoby dorosłej. Osoby niepełnoletnie mają absolutny zakaz kupowania i spożywania alkoholu na terenie koncertu, pod rygorem natychmiastowego usunięcia z klubu.