W niedzielny wieczór (4 marca) w klubie Wytwórnia ponownie zagościła „Siesta w drodze” czyli seria koncertów, które łączy osoba promotora Marcina Kydryńskiego.

Siesta gościła już w Łodzi wielokrotnie a na scenie Wytwórni publiczność miała przyjemność usłyszeć między innymi Jehro, Lurę czy Dianne Reeves. Kolejną muzyczną osobistością, która zapisze się na kartach tej pięknej muzycznej historii będzie z pewnością postać Elidy Almeidy, która na koncert w Łodzi przybyła z odległej Republiki Zielonego Przylądka.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia, zachęcamy także do podzielenia się z nami swoją opinią o tym występie w komentarzach pod artykułem.

PODZIEL SIĘ
Łukasz Ratajczyk
Od dekady zajmuje się fotografią, od wielu lat głównie koncertową. Współpracowałem w tym okresie z kilkunastoma tytułami internetowymi, kilkoma drukowanymi i setkami organizatorów imprez w tym z największymi agencjami koncertowymi z kraju i europy. Fotografowałem gwiazdy muzyczne na festiwalach w Polsce oraz niezliczoną ilość koncertów klubowych.