O.S.T.R. – KONCERT PREMIEROWY „W DRODZE PO SZCZĘŚCIE”

Bilety: 59 PLN, dostępne na stronie: wdrodzeposzczescie.pl/bilety

Po doskonale przyjętej symfonicznej trasie koncertowej „Życie po śmierci. Autentycznie” nastał czas na powrót do klubowego grania. Zapraszamy na premierowy koncert nowego albumu O.S.T.R. – „W drodze po szczęście”.

Trasa koncertowa jest częścią szerszej współpracy z Hennessy. O.S.T.R. jest pierwszym polskim Ambasadorem marki. Współpraca obu partnerów przebiega pod hasłem „Hennessy x O.S.T.R. Never stop. Never settle”.

Dwa lata po ostatnim studyjnym albumie, O.S.T.R. zapowiada premierę kolejnego autorskiego albumu na 23 lutego 2018 roku. Jak wiadomo, ostatni weekend lutego to tradycyjny termin na nową płytę Ostrego. Prace nad pierwszym od czasów „Życia po śmierci” premierowym materiałem trwają od wiosny 2017 roku. W listopadzie nagrania i mixy dobiegły końca. Producentami muzycznymi płyty są oczywiście Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności, ale nie ostatni co do ważności – O.S.T.R. Na gramofonach udziela się DJ Haem. Słowem – zwycięskiego składu się nie zmienia.

Do sieci trafił już pierwszy klip zwiastujący nową płytę – „Słuch”. Kinowy obrazek w reżyserii Krzysztofa Grajpera i w obiektywie Mikołaja Sygudy wyprodukowało studio Film Fiction Adriana Pawłowskiego.

Autorem okładki „W drodze po szczęście”, oprawy graficznej oraz formy wydania produktu jest oczywiście Grzegorz FORIN Piwnicki, który starał się nawiązać jednocześnie do płyt „Podróż zwana życiem” jak i „Życie po śmierci”, czyli do albumów, z którymi nowa pozycja stanowić będzie nieformalną trylogię.