BRODKA TOUR

 

 

 

Bilety w cenie: 55 zł (I pula), 75 zł (II pula) [pule dostępne do wyczerpania] Do kupienia: www.goodtaste.bilety24.pl www.eventim.pl www.ticketpro.pl www.biletomat.pl www.ebilet.plwww.biletin.plwww.kupbilecik.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert.

Po zagraniu w ciągu ostatniego roku dwóch tras koncertowych promujących ostatnią płytę „Clashes”, które odbyły się w najpiękniejszych salach filharmonijnych i teatralnych w Polsce i to w 12-osobowym składzie, Brodka wraca do klubów! Zimowa trasa nazwana po prostu BRODKA TOUR to koncerty przekrojowe, na które składać się będą piosenki z trzech ostatnich wydawnictw. Jak zwykle u Brodki z pewnością możemy się spodziewać przearanżowanych wersji, niespodziewanych zwrotów akcji i pięknej oprawy wizualnej.

Brodka mówi o zbliżających się koncertach: „Sama nie mogę się doczekać tej klubowej energii, która nas czeka. Dawno nas nie było w takiej odsłonie. Już myślimy, czym Was i siebie zaskoczyć…”.

Na wszystkich koncertach Brodkę poprzedzać będzie Barbara Wrońska ze swoim premierowym solowym projektem. „Miałam przyjemność usłyszeć część płyty Basi przedpremierowo i zachwyciłam się jej oryginalnością i świetnymi tekstami. Bardzo cieszę się na tę wspólną podróż przez Polskę.” – mówi Monika.

Barbara Wrońska, to wokalistka, multiinstrumentalistka i autorka tekstów, od wielu lat współtworząca zespół Pustki. Połówka siostrzanego duetu Ballady i Romanse. Sama komponuje i sama aranżuje muzykę. Po latach pracy zespołowej postanowiła zaprezentować swój całkowicie autorski solowy materiał, którego jest również producentem. Już w październiku będzie można usłyszeć pierwszy singiel zapowiadający płytę będącą bardzo osobistą wypowiedzią artystki.