W sobotni wieczór do łódzkiego klubu Wytwórnia powrócili muzycy z formacji Łąki Łan. Artyści zaprezentowali między innymi utwory pochodzące ze swojej najnowszej płyty „Syntonia”.

Tak na koncercie bawili się Adrian i Paulina, którzy wygrali bilety w naszym konkursie

Zanim jednak na scenie pojawiły się gwiazdy wieczoru tłumnie przybyłą tego dnia do klubu publiczność rozgrzewał support w wykonaniu muzyków spod szyldu Brodacze.  Live Act został zresztą bardzo ciepło przyjęty przez słuchaczy którzy nagrodzili muzyków salwą oklasków.

Chwilę po godzinie 21-ej na scenie pojawili się wreszcie członkowie grupy Łąki Łan. W tym momencie publiczność dosłownie oszalała już od pierwszych dźwięków podskakując i tańcząc w rytmie muzyki.  Moc, Energia, Endorfina to słowa utworu „Bombaj” i hasło, które towarzyszy muzyką od wielu lat stając się wręcz synonimem koncertów Paprodziada i spółki. Trzeba przyznać, że tak energetycznych koncertów nie mamy okazji oglądać na co dzień. Co za tym idzie nie dziwi ogromna popularność i wypełniona po brzegi największa sala Wytwórni w której usłyszeliśmy miedzy innymi wspomniany wcześniej „Bombaj”, „Jammin”, „Loveloc” oraz „Pola Ar”, który muzycy zaserwowali tuż przed zakończeniem koncertu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. Ciekawi jesteśmy także waszej opinii na temat wczorajszego występu. Jeśli byliście na koncercie podzielcie się z nami waszymi wrażeniami w komentarzach.