Fisz Emade to jeden z najważniejszych zepołów na polskim rynku fonograficznym. Od 2001 roku wydali 9 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej.

FISZ EMADE TWORZYWO

Bilety:
49 PLN – przedsprzedaż, miejsca stojące

59 PLN – od 7.12.2017, miejsca stojące
89 PLN – balkon, miejsca numerowane
99 PLN – od 7.12.2017, balkon, miejsca numerowane

Bilety w sprzedaży na ebilet.pl, ekobilet.pl, biletomat.pl oraz w salonach Empik, Saturn i Media Markt.

Jako pierwsi na tak wysokim  poziomie wprowadzili w polskim hip hopie miękkie brzmienia i miękkie teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu, do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starając się jednak by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako

Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami. Ich  płyta „Mamut”, wydana w 2014 roku, to jedno z największych dokonań zespołu. Uznana przez wielu dziennikarzy muzycznych za płytę roku, uzyskała status Platynowej Płyty, została również laureatem Fryderyka 2015 w kategorii Album Roku Elektronika/ Indie/Alternatywa.

Fisz Emade Tworzywo powrócili z nową płytą „Drony”, która w miesiąc po premierze uzyskała status Złotej Płyty, a pół roku później Platynowej. Wszystkie  single promujące płytę przez wiele miesięcy okupowały podium listy przebojów a sam zespół zagrał ponad 200 koncertów w całym kraju i zagranicą,  wyprzedając bilety ekspresowym tempie od lat nie spotykanym na polskim rynku muzycznym.

W Klubie Wytwórnia fani mogą spodziewać się dwóch nowych utworów oraz piosenek ze starszej dyskografii zespołu. Nie wierzycie? Fisz sam tak mówi :

Cześć! Pan Fisz zaprasza Was na koncert w łódzkiej Wytwórni 14 grudnia. Będą niespodzianki, więc nie może Was zabraknąć!! Bilety do kupienia na www.biletomat.pl i www.ekobilet.pl

Opublikowany przez Pretty Music na 17 października 2017