Kazik Staszewski wraz z formacją KULT wystąpią w Łodzi w ramach swojej dorocznej Pomarańczowej Trasy już w najbliższą niedzielę – 8 października.

KULT – POMARAŃCZOWA TRASA 2017

Bilety:
przedsprzedaż – 55 zł z kartą zniżkową, 60 zł bez karty; 

w dniu koncertu – 65 zł z kartą zniżkową, 70 zł bez karty;

Balkon VIP:
przedsprzedaż – 75 zł z kartą zniżkową, 80 zł bez karty;

w dniu koncertu – 85 zł z kartą zniżkową, 90 zł bez karty.

18:00    Otwarcie Drzwi
19:00    Support Zacier
19:45    Koncert Kultu

Ikona polskiego rocka z charyzmatycznym wokalistą na czele ponownie zawita do Wytwórni. Kultu ani Kazika Staszewskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Zespół obecny na polskiej scenie od 35 lat stał się – bezsprzecznie – kultowy. Mocne teksty, energia i niepowtarzalne, charakterystyczne dla Kultu połączenie gitar, trąb i klawiszy, czynią ich jedną z najbardziej rozpoznawalnych rodzimych grup.

Na swoim koncie mają pokaźną dyskografię, uznanie krytyków i rzeszy fanów. Od początku istnienia w swoich utworach poruszają najistotniejsze tematy i bez pardonu obnażają prawdę, gorzko patrząc na rzeczywistość, w której przyszło nam żyć.

Mimo upływu lat wciąż są aktualni. Nieustannie koncertują, a ich występy to ponad dwugodzinna dawka porządnego grania.

Kult występował nie tylko w Polsce, ale również gościł na koncertach w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Czechach, Szwecji, Stanach Zjednoczonych.

8 października zespół zagra w łódzkiej Wytwórni. Gościem specjalnym koncertu będzie Zacier, autorski zespół Mirosława „Zaciera” Jędrasa, dobrze znany fanom Kultu zarówno z twórczości własnej, jak i ze współpracy z Kazikiem Staszewskim przy projekcie El Doopa czy projekcie solowym Kazika oraz z występów podczas akustycznych koncertów Kult Unplugged.

Zdjęcie tytułowe: Stanisław Wadas | Eventpack.pl