W niedzielę (1 października) zakończyła się siódma edycja Festiwalu Kinetycznej Sztuki Światła – Light Move Festiwal 2017.

W tym roku organizatorzy przygotowali instalacje w Parku Staromiejskim  i Parku Sienkiewicza oraz przy ulicy Piotrkowskiej. Mappingi wideo można było obejrzeć także na Placu Wolności, jednej z kamienic przy ul. Piotrkowskiej w Parku Sienkiewicza oraz na Łódzkim Domu Kultury i Cerkwi Św. Aleksandra Newskiego. Zobaczcie jak prezentowała się tegoroczna edycja wydarzenia na naszych filmach.

Autorami tegorocznych mappingów są: „Zawiłości” – Yann Nguema, „Dom kultu” – Pani Pawlosky, „Techstura” – mammasONica featuring weltraumgrafik, „Światłem malowane” – Olga BalowskaRobert SłowikSebastian Jachimowicz, „Paradox” – Sławomir Fąfara.

Zdjęcie tytułowe: Adrian Górski (Materiały prasowe)

PODZIEL SIĘ
Łukasz Ratajczyk
Od dekady zajmuje się fotografią, od wielu lat głównie koncertową. Współpracowałem w tym okresie z kilkunastoma tytułami internetowymi, kilkoma drukowanymi i setkami organizatorów imprez w tym z największymi agencjami koncertowymi z kraju i europy. Fotografowałem gwiazdy muzyczne na festiwalach w Polsce oraz niezliczoną ilość koncertów klubowych.