Zespół muzyczny DEFIS zagra na Juwenaliach Politechniki Łódzkiej. DEFIS to zespół prezentujący nowe oblicze polskiego disco/dance, w którego skład wchodzą: Karol Zawrotniak, Dariusz Zieliński, Krzysztof Jasiuk oraz Arkadiusz Stałęga.

Grupa powstała w styczniu 2012 roku. Od 2014 roku zespół zaistniał na rynku muzyki Disco Polo, dzięki udziałowi w 2 edycji telewizyjnego show Disco Star w POLO TV. Formacja pochodzi z Głębokiego koło Cycowa w powiecie łęczyńskim i ma na koncie takie hitu disco polo jak: „Niespotykany Kolor”, „Tak Bardzo Tego Chcę”, „Jeden Gest”, „Wciąż o Tobie Mam Sny” czy „Lek Na Życie”.

Lidera zespołu, Karola Zawrotniaka od najmłodszych lat ciągnęło do muzyki. Poza śpiewem potrafił również grać na instrumentach. W wieku trzech lat bez problemu grał ze słuchu kolędy na syntezatorze. Jego debiut na scenie był w zerówce, kiedy zaśpiewał „Bal wszystkich świętych”. W kolejnych latach był laureatem szkolnych festiwali, śpiewał w zespole ludowym. Będąc uczniem technikum w Chełmie znalazł ogłoszenie: „disco-polowy zespół DEFIS poszukuje wokalisty” i w taki sposób rozpoczęła się jego przygoda na wielkie scenie.