Trzy albumy studyjne, spośród których debiutancki pokrył się pięciokrotną platyną, ponad 300 koncertów w ponad 20 krajach na całym świecie oraz szereg prestiżowych nagród przemysłu muzycznego – tak podsumować można w skrócie dotychczasową karierę Agnes Obel. Popularna duńska piosenkarka, pianistka i autorka piosenek już niebawem wystąpi w Łodzi oraz we Wrocławiu! Bilety na koncerty nadal w sprzedaży.

30 maja 2017 – Sala Audytoryjna WCK, Wrocław
31 maja 2017 – Wytwórnia, Łódź

Bilety: miejsca siedzące 129/139/159 PLN
Wrocław: eventim.pl ,ticketpro.pl, ebilet.pl, stodola.pl oraz kasa klubu Stodoła.
Łódź: eventim.pl ,ticketpro.pl, ebilet.pl, stodola.pl, ekobilet.pl oraz kasa klubu Stodoła. BILETY KOLEKCJONERSKIE NA www.stodola.pl

Od momentu premiery, debiutancki album Agnes Obel „Philharmonics” (2010), pokrył się w Danii pięciokrotnie platyną. Wokalistka zdobyła również pięć najważniejszych nagród Danish Music Awards w 2011 roku. Drugi krążek, wydany pod koniec 2013 roku „Aventine” osiągnął status platynowej płyty we Francji oraz złotem w Danii i Belgii. Rok 2016 to z kolei premiera trzeciego longplaya artystki, wielce oczekiwanego „Citizen Of Glass”. Płytę promowała trasa koncertowa, w trakcie której Agnes odwiedziła m.in. Warszawę, na wyprzedanym do ostatniego miejsca występie.

Dotychczas Agnes Obel zagrała ponad 300 koncertów w ponad 20 krajach na całym świecie, w tym przede wszystkim w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Ku radości wszystkich fanów pod koniec maja wokalistka powróci również do Polski na dwa koncerty, które odbędą się we Wrocławiu (30 maja) oraz Łodzi (31 maja).

Agnes to artystka obdarzona niezwykłą wrażliwością muzyczną, ale także i skromnością. Sama o sobie mówi, że jest nieco osobliwa i ta osobliwość właśnie przekłada się na niesamowitą twórczość. Agnes bowiem, zaprasza do świata baśni i magii. Jej koncerty są prawdziwym przeżyciem – ocenia popularna dziennikarka muzyczna, Gabi Drzewiecka.