Autorka przeboju „Moje serce”, książki „Antydepresanty”, wokalistka, autorka tekstów, dziennikarka radiowa i prezenterka telewizyjna w jednej osobie czyli Marika wystąpiła w sobotni wieczór w klubie Wytwórnia.

Marika pojawiła się na scenie w towarzystwie swojego bandu tuż po godzinie 20-ej. Wokalistka wykonała głównie piosenki znajdujące się na jej ostatnim albumie Marta Kosakowska, choć w repertuarze nie zabrakło też smaczków z innych wydawnictw. Łodzianie wysłuchali między innymi utworów „A jeśli to ja”, „Niebieski ptak” czy „Tabletki”. Entuzjastycznie przyjęto także brawurowe wykonanie „Łodyżki” po której pojawiły się kolejno „Najtrudniej” i „Widok” spoza ostatniej płyty. Koncert zakończył się także piosenkami spoza „Marty Kosakowskiej” a były to „Risk risk” i zagrany już na bis „Moje serce” w nowej wyjątkowej aranżacji.

Koncerty Mariki to zawsze wydarzenie nietuzinkowe. Wydarzenie któremu towarzyszy specyficzny klimat uniesień nie tylko muzycznych lecz także tych intelektualnych. Ta niecodzienna atmosfera szczerości i muzyczna prawdziwość sprawiają, że prawdziwi fani zawsze wracają na koncerty. Chodź ten ostatni nie należał do najliczniejszych to dzięki nieco kameralnemu klimatowi z pewnością można go będzie zaliczyć jako jeden z bardziej wyjątkowych. Podsumowując należy wspomnieć jeszcze o obecności na scenie Buslav-a, który swoją energią dodał niewątpliwie wiele uroku temu wydarzeniu.