Niedziela kojarzy się z najbardziej leniwym dniem tygodnia. Można pospać do późna, pójść na spacer czy też delektować się własnoręcznie sporządzonym obiadem zamiast kosztować jedzenie z fastfoodów.

W niedzielę można też wreszcie wygospodarować trochę czasu by wybrać się na koncert. Ok, faktycznie być może rzeczywiście nie jest to najlepsza pora na wypad do klubu ale właściwie czemu by nie?

W niedzielę (19 lutego) w klubie Wytwórnia wystąpiła formacja Kroki. To trio w skład którego wchodzą Jaq Merner, Szatt i Paweł Stachowiak. Chłopaki jak sami piszą na swojej stronie inspirują się mieszanką Jazzu, Soulu i Indie rocka, którą perfekcyjnie łączą z brzmieniami eksperymentalnej elektroniki. Dźwięki nieco leniwe przeplatają się z dynamicznymi wstawkami z pogranicza Breakbeatu czy Drum’n’Bassu – idealne połączenie muzyki na koniec weekendu z ożywczymi brzmieniami początku tygodnia. Zaryzykuję więc stwierdzenie, że Kroki to wręcz idealna propozycja na „koncertową” niedzielę.

Choć przed chłopakami z pewnością jeszcze sporo pracy to wśród publiczności dało się słyszeć głosy, że doskonale rokują na przyszłość. Łódzki debiut grupy zaliczyć należy zatem do udanych. Z tym większą niecierpliwością czekamy więc na zbliżający się studyjny album formacji a w międzyczasie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu grupy Kroki w łódzkim klubie Wytwórnia.