Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

W lutym będą dominować wystawy, walka tańcem z przemocą wobec kobiet oraz imprezy walentynkowe. To imprezy proponowane przez Wydział Kultury.

W Ośrodku Propagandy Sztuki można oglądać monumentalną wystawę warszawskiego artysty Andrzeja Podkańskiego. W Bałuckiej do 19 lutego będzie gościć ekspozycję Katarzyna Adamek-Chase. Krakowska malarka zaproponowała twórczość na podstawie prozy Stanisława Lema. Są tam obrazy wielkoformatowe i mikroinstalacje.

W czwartek (2 lutego) o godz. 18:00 w galerii Willa zostanie otwarta wystawa rzeźby, luster połączonych z malarstwem Pawła Szadkowskiego. Wernisażowi towarzyszy recital fortepianowy Aleksandry Kędry. Od 10 lutego (piątek) w galerii Chimera będzie można oglądać wystawę Henryka Jóźwiaka (gwasz, piórko), a od tego samego dnia w galerii Remedium zdjęcia Tymoteusza Leklera.

W Walentynki na rynku Manufaktury od 20:00 rozpocznie się układ taneczny poświęcony walce z przemocą wobec kobiet. Próba od 19:30. Ambasadorem akcji jest sędzia Anna Maria Wesołowska.

Jedną z imprez walentynkowych proponowanych przez miejską instytucję jest spotkanie z Konradem Szołajskim, walentynkowa wersja improwizowanego musicalu oraz noc z erotykami Bolesława Leśmiana „W malinowym chruśniaku”. Początek o godz. 18:00.

W lutym Wydział Kultury ma zaprezentować także program obchodów Roku Awangardy.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
PODZIEL SIĘ
Bartłomiej Krasnodębski
Specjalizuje się w sprawach miejskich i kulturze. Wielki miłośnik teatru i sztuki przez duże "S". W naszej redakcji od niemal samego początku.