Znamy szczegóły XXV finału WOŚP na Piotrkowskiej. Będą koncerty, konna parada, wczesnośredniowieczna osada, auta terenowe oraz rajdowe.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę (15 stycznia). Na Piotrkowskiej pojawi się kilkadziesiąt koni, bryczki, karoce i powozy, które stworzą  od godz. 14:00 Wielką Szarżę. W osadzie wczesnośredniowiecznej będą: wojowie, wikingowie i gorąca zupa 160 litrowym garnku. Po Piotrkowskiej pojeżdżą terenowe i rajdowe auta. Będzie można wylicytować przejazdy po błocie terenówkami.  Datki będą zbierać także strażnicy miejscy i strażacy z OSP Łagiewniki.

Scena stanie u zbiegu al. Mickiewicza i Piotrkowskiej. Od 16:00 wystąpią m.in.: Power of Trinity, Samokhin Band czy Sztywny Pal Azji.

Na aukcję prezydent Hanna Zdanowska wystawiła swój czerwony żakiet, w którym występowała podczas kampanii wyborczej.  Wiceprezydent Tomasz Trela trening z Marcinem Gortatem, wiceprezydent Krzysztof Piątkowski  zaproszenie na Night of Proms, a wiceprezydent Wojciech Rosicki kurs łowienia ryb na muchę.

Ponadto prezydent Hanna Zdanowska proponuje licytację m.in. koszulek z autografem Jurka Owsiaka czy wycieczkę z towarzystwie prezydent po dworcu Fabrycznym.