W czwartek (24 listopada) w klubie Scenografia zagrali Łona i Webber. Muzycy wystąpili w towarzystwie formacji The Pimps, która nadała nieco rockowego brzmienia występowi.

Łona i Webber to artyści doskonale znani w naszym mieście. Artyści, którzy każdorazowo przyciągają na swoje występy grono wiernych fanów. Artyści, którzy nie starają się pretendować do tak zwanej czołówki polskiego rapu wikłając się w wątpliwe działania marketingowe czy wojny na odsłony. Łona i Webber to zdecydowanie jedni z nielicznych reprezentantów polskiego rapu w przypadku których użycie słowa artysta nie budzi kontrowersji.

Lona, Webber The Pimps koncert w Scenografii

Koncert w Scenografii rozpoczął się dynamicznie, Łona i Rymek dosłownie wskoczyli na scenę i w kilka chwil rozruszali stojącą przed sobą publiczność. Z każdym numerem fani bawili się coraz lepiej przy okazji poznając kolejnych muzyków z The Pimps. Łona nie złamał sprawdzonego koncertowego schematu i z każdym numerem serwował słuchaczom coraz to większe hity. Publiczności jednak zupełnie to nie przeszkadzało i świetnie reagowała na kolejne numery.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu Łona, Webber & The Pimps w klubie Scenografia.