Pezet zagra koncert w Łodzi

Pezet po dłuższej przerwie powraca na scenę. Raper wystąpi 2 grudnia w łódzkim klubie Wytwórnia (ul. Łąkowa 29).

02.12.2016 GODZ. 23.30 (PIĄTEK)
PEZET: KOKA TOUR 
Otwarcie drzwi 22.00 / Koncert: 23.30

Ceny biletów (pule ograniczone): I – 40 pln / II – 45 pln / III – 50 pln
Bilety dostępne poprzez Going. i [TUTAJ]

Wsparcie: KOKA / Koka Beats
Organizatorzy: Follow The Step / Beats Promotion / Łódzkie Charaktery / Klub Wytwórnia

Po ponad trzech latach przerwy od występów Pezet wreszcie rusza w trasę koncertową. Jeden z najbardziej docenianych polskich raperów znów odwiedzi największe miasta w kraju, gdzie na żywo zaprezentuje autorski materiał.

Można śmiało powiedzieć, że na przestrzeni lat Pezet stał się jedną z najbardziej kultowych postaci w historii polskiego rapu. Ma w dorobku trzy płyty nagrane wspólnie z Onarem w formacji Płomień 81, dwie stworzone z Mikołajem „Noonem” Bugajakiem, a także dwa albumy solowe oraz płytę nagraną wspólnie z bratem – Małolatem.

Do tego dwie nominacje do Fryderyka – pierwszą za wydany w 2004 roku album zatytułowany „Muzyka poważna”, a drugą za solowy krążek pod tytułem „Muzyka rozrywkowa” (2007). Dwie ostatnie płyty studyjne nagrane przez Pezeta uzyskały status Złotych – „Dziś w moim mieście” z października 2010 oraz „Radio Pezet” wydany w 2012 roku.

Poza udaną karierą muzyczną Pezet rozwija się także w innych dziedzinach. Był prezenterem stacji telewizyjnej VIVA i RBL.TV. Od 2011 roku prowadzi wytwórnię muzyczną Koka Beats, a także jest właścicielem marki odzieżowej Koka.

Podczas trasy Pezetowi na scenie towarzyszyć będą goście specjalni, z którymi zaprezentuje największe hity. Na koncertach będzie można również zobaczyć i nabyć najnowszą, limitowaną edycję KOKA dostępną w sprzedaży tylko na miejscu.