Mela Koteluk zagra koncert w Łodzi

Dwa lata od premiery albumu „Migracje”, Mela Koteluk powraca do klubu Wytwórnia. Wokalistka rusza z cyklem koncertów w nowej oprawie muzycznej i wizualnej. „Zmienne tętno” jest klamrą zamykającą „Migracje”.

02.12.2016 GODZ. 20:00 (PIĄTEK)
MELA KOTELUK

Bilety (miejsca siedzące):
Przedsprzedaż: 70 zł – ulgowy, 80 zł – normalny

W dniu koncertu: 80 zł – ulgowy, 90 zł – normalny

Tytuł trasy pochodzi od zawartego na płycie „Migracje” skitu. – Ten krótki fragment między utworami wyznaczył nowy kierunek moich artystycznych poszukiwań – mówi Mela Koteluk. – Jest w nim pewna przewrotność. Niemiarowy rytm serca motywuje do szukania antidotum na burzliwą rzeczywistość. W muzyce można odnaleźć nową siłę do lepszego rozumienia rzeczywistości na wielu, często nieświadomych, poziomach.

Koncerty, wzbogacone o starannie przygotowaną oprawę wizualną, odbędą się w salach koncertowych, teatrach i filharmoniach o wybitnym potencjale akustycznym i estetycznym – na tej liście nie mogło zabraknąć klubu Wytwórnia.

Mela: – Lustrzany element scenografii w kształcie rozety przypomina portal i jest obietnicą przejścia w inny wymiar, pełen uważności i łagodności – moim zdaniem, wartości deficytowych świata. Nowe aranżacje będą lustrzanym odbiciem, a jednocześnie dekonstrukcją dotychczas znanych wersji utworów.