Koncert Łąki Łan w Łodzi już w sobotę w Wytwórni

Formacja Łąki Łan powraca do Łodzi. Paprodziad i spółka wystąpią w klubie Wytwórnia już w najbliższą sobotę. Z pewnością łódzka publiczność jako jedna z pierwszych w kraju może liczyć na usłyszenie utworów z najnowszej wydanej kilka dni temu płyty „Syntonia”.

26.11.2016 GODZ. 20:00 (SOBOTA)
ŁĄKI ŁAN

Bilety:
przedsprzedaż: 35 zł – ulgowe, 40 zł – normalne

w dniu koncertu: 40 zł – ulgowe, 45 zł – normalne

Łąki Łan to zespół, który zrodził się na Jam Sessions w warszawskich klubach. Granie na żywo mają we krwi.  Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie, a studio jest jego dopełnieniem.

Słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali niepowtarzalne, słowiańsko – międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.

Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in. Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Coke Live Music Festival, Heineken Open’er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock.