Julia Pietrucha zagra koncert w Łodzi

Julia Pietrucha wystąpi w Łodzi. Wokalistka pojawi się w łódzkiej Wytwórni w środę 30 listopada.

30.11.2016 GODZ. 19:00 (ŚRODA)
JULIA PIETRUCHA

Bilety: 50 zł- ulgowe, 55 zł – normalne

Julia Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley” zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta prezentuje 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i wiodącymi dźwiękami ukelele.

Płyta powstała we współpracy z najbliższymi przyjaciółmi, a oprawę graficzną przygotował scenograf Ian Dow. Cały pierwszy nakład został wyprzedany i znalazł się pośród najpopularniejszych w serwisie iTunes. Krytyka nie szczędzi pozytywnych recenzji. Debiut Julii opisuje się jako zaskakujący i porywający.

W 2016 roku Pietrucha została zaproszona na scenę Open’er Festival, gdzie z entuzjazmem przyjęła ją ponad tysięczna publiczność. W następnych dniach singiel „On My Own”, promujący płytę „Parsley”, znalazł się na wysokim miejscu na Liście Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia.

17 lipca 2016 roku Julia zagrała koncert w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Gościem specjalnym podczas muzycznego wieczoru był Dawid Podsiadło.