Po spektakularnym sukcesie wiosennej trasy „Son of Analog Tour” Dawid Podsiadło powraca z nową odsłoną koncertów promujących płytę „Annoyance and Disappointment”. Kto choć raz słyszał Dawida na żywo wie, że artysta oprócz niesamowitego głosu i świetnych aranżacji słynie także z nietuzinkowych opraw wizualnych swoich występów, które teraz przeniesie z klubów do wyjątkowych wnętrz największych zasiadanych sal koncertowych, teatrów i filharmonii. 

Choć bilety na koncert rozeszły się w błyskawicznym tempie, jest szansa zdobyć ostatnie bilety na charytatywni.allegro.pl

Nadchodzące koncerty będą się różnić także charakterem muzycznym od materiału który Artysta prezentował na wiosennych i letnich koncertach. Podczas „Andante Cantabile Tour” Dawid z zespołem wykona premierowo utwory przygotowane specjalnie na tę okazje, a także zupełnie nowe aranżacje dobrze już znanych kompozycji. Dodatkowo w każdym z odwiedzonych miast na scenie pojawią się goście – szczegóły zdradzimy wkrótce.

Jesienną trasą Dawid żegna się na jakiś czas z publicznością koncertową i kończy promocję swojego drugiego solowego albumu. Artysta nadchodzący rok przeznaczy na pracę studyjną i przygotowania do kolejnego wydawnictwa.

Podczas każdego koncertu na scenie pojawi się dodatkowo wyjątkowy artysta – o tym, kto to będzie publiczność dowie się dopiero w trakcie koncertu. Na liście gości „Andante Cantabile Tour” znaleźli się: Artur Rojek / Julia Marcell / Julia Pietrucha / Katarzyna Nosowska / Kortez / Natalia Nykiel / Mela Koteluk / Miuosh / Organek / Pezet / Piotr Zioła / Ten Typ Mes / Tomek Makowiecki i Y (BOKKA).