W piątek (28 października) w Łódzkim Domu Kultury wystąpi formacja Percival Schuttenbach. Muzycy wystąpią w Łodzi w ramach trasy koncertowej „Strzyga Black After Small River Tour”.

Koncert: Percival Schuttenbach
28.10.2016 – Łódzki Dom Kultury
Wejście do klubu – 19:00 / Start godz – 20:00
Przedsprzedaż – 35 zł
W dniu koncertu – 50 zł

Ten znany z oryginalnego połączenia folku z metalem zespół, zawładnął sercami wielu słuchaczy o czym świadczą liczne nagrody. Muzycy mają na swoim koncie min. współpracę z CD Projekt RED twórcami jednej z kultowych już gier komputerowych „Wiedźmin” (nagrania głównego trzonu zespołu jakim jest grupa Percival, zostały wykorzystane na ścieżce dźwiękowej do trzeciej części gry „The Witcher Wild Hunt”) oraz udział w stworzeniu jednego z najbardziej interesujących i charakterystycznych projektów muzycznych ostatnich lat a zarazem pierwszej w historii płyty łączącej muzykę słowiańską z hiphopem “Równonoc” (kompozycje i nagrania muzyki na płytę oraz bonusowa płyta w preordzerze, na której znajduje się materiał od zespołu Percival pt. Slava! Pieśni Słowian Południowych).

Podczas występu w Łodzi Percival suportować będą stołeczne Helroth i Łysa Góra oraz Black Velvet Band z Lublina.

Bilety na koncert Percival Schuttenbach

Bilety dostepne w sklepie Percivala! [CLICK!] oraz wkrótce także w kasie Domu Kultury.

Przedsprzedaż – 35 zł
W dniu koncertu – 50 zł

Poniższe bilety są sprzedawane wyłącznie w sklepie Percivala:

Grupowe ( 6 osobowe) – 30 zł
Grupowe ( 12-osobowe) – 25 zł

Bilety VIP – 160 zł
(Pakiet zawiera: CD Percival Schuttenbach – „Strzyga”, CD „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, Fotoplakat wykonany z zespołem podczas koncertu, Wejscie na backstage oraz Wejście na zamknięte after party z zespołem).