Odbyła się kolejna edycja Wunder Wave 82 – The Ungovernable Force. W piątkowy wieczór (30 września) w klubie DOM wystąpiły trzy zespoły : Produkt , TZN Xenna i angielski anarcho punkowy Conflict.

Pierwszy wystąpił Produkt – olsztyńsko-warszawska załoga.  Mają na swoim koncie dwie bardzo dobrze przyjęte płyty „Uzależnieni” wydaną w lutym 2013 roku oraz „Słabości” z maja 2015 roku. Grają brudny, szorstki punk rock z odrobiną d-beatu.

Po nich na scenę weszła TZN Xenna . O tym zespole długo by pisać ,  którego początki sięgają roku 1981-ego.Działają na polskiej scenie punk rocka grubo ponad 30 lat. Utwory takie jak „Miasto’, „Ola, Ola, Ola, lej”,  „Nasz świat”, „Dzieci z brudnej ulicy” czy „Dziewczyny w pogo” znają wszyscy fani punk rocka.  Latem 2013 roku,  zespół nagrał swoją drugą studyjna płytę ,,Czart PRLu’ która ukazała się razem z dodatkiem w postaci dvd z koncertu w Jarocinie w 2012 roku. Na płycie znalazło się siedem premierowych utworów i sześć z historii zespołu.

Po krótkiej przerwie na scenie pojawił się Conflict. Conflict obok Crass pozostaje najważniejszym i najbardziej znanym przedstawicielem angielskiej sceny anarcho punk. Grupa powstała w 1981 roku w Etham (połud. przedmieścia Londynu).

Grupa od zawsze otwarcie wypowiadała się w kwestiach takich jak anarchizm, prawa zwierząt, ruch antywojenny, wegetarianizm, a także zagrożenie wojną nuklearną. Wiele z ich ówczesnych koncertów przerywały zamieszki. Jako jeden z nielicznych zespołów stanowił inspirację dla ruchów anarchistycznych, a także wpłynął na zmianę stylu życia tysięcy młodych ludzi. Conflict wywarł również ogromny wpływ na polskie zespoły. Do ich wielkich fanów można zaliczyć: Dezertera, Włochatego oraz zespół Stracony. Conflict zasadniczo zakończył działalność w 1987 roku po zamieszkach na koncercie w Brixton, jednak co jakiś czas jednak powraca nagrywając nowe utwory i grając koncerty.

Jak na razie ostatnim oficjalnym wydawnictwem Conflict pozostaje album „There’s No Power Without Control”z 2003 roku.