Conflict obok Crass pozostaje najważniejszym i najbardziej znanym przedstawicielem angielskiej sceny anarcho punk.
Grupa powstała w 1981 roku w Etham (południowe przedmieścia Londynu).
W oryginalnym składzie grali: Colin Jerwood (wokal), Francisco ‚Paco’ Carreno (perkusja), Big John (bass), Steve (gitara), Pauline (wokal), Paul aka ‚Nihilistic Nobody’ (wizualizacje). Pierwszym wydawnictwem Conflict była EPka „The House That Man Built”, która ukazała się nakładem Crass Records. W marcu 1983 roku pojawił się ich debiutancki album „It’s Time to See Who’s Who” (Corpus Christi Records). W późniejszych latach wokalista Conflict założył swój własny label – Mortarhate, gdzie wydawał również inne kapele, m.in. Hagar the Womb, Icons of Filth, Lost Cherrees, The Apostles, Admit Your Shit.
W roku 1983, Steve Ignorat (w tamtych latach członek zespołu Crass), udzielił się gościnnie na singlu Conflict „To A Nation of Animal Lovers”. Po rozwiązaniu Crass, Ignorant został tymczasowym drugim wokalistą Conflict. Nastąpiło to w 1986 roku, podczas legendarnego koncertu w Brixton Academy.
Grupa od zawsze otwarcie wypowiadała się w kwestiach takich jak anarchizm, prawa zwierząt, ruch antywojenny, wegetarianizm, a także zagrożenie wojną nuklearną. Wiele z ich ówczesnych koncertów przerywały zamieszki. Jako jeden z nielicznych zespołów stanowił inspirację dla ruchów anarchistycznych, a także wpłynął na zmianę stylu życia tysięcy młodych ludzi. Conflict wywarł również ogromny wpływ na polskie zespoły. Do ich wielkich fanów można zaliczyć: Dezertera, Włochatego oraz zespół Stracony.
20 lutego 2015 roku w wieku 49 lat zmarł długoletni perkusista
Conflict Francisco „Paco” Carreno. We wrześniu tego samego roku do zespołu dołączyła wokalistka Jeannie Ford.
Jak na razie ostatnim oficjalnym wydawnictwem Conflict pozostaje album „There’s No Power Without Control”z 2003 roku.
TZN Xenna to zespół którego początki sięgają roku 1981-ego. Założony 1 sierpnia 1981 roku przez Zygzaka, Czombego, Goga i Marka zespół działał do maja 1987 roku. W ciągu sześciu lat istnienia występowali w nim także Sidnej, Falkonetti i Dynia. Falkonetti miał bardzo duży wpływ na brzmienie zespołu od 1984 roku. Razem z Markiem stworzyli bardzo płodny tandem kompozytorski. Ich współkompozycje „Bankier, oficer, polityk czy ksiądz”,
„Miasto’, „Ola, Ola, Ola, lej” uzupełnione perkusją Dyni i wokalem Zygzaka do dzisiaj cieszą się popularnością.Grający od 1984 roku Dynia doskonale wpasował się w nowe brzmienie zespołu. W składzie: Marek, Dynia, Zygzak i Falkonetti nagrali pierwszą winylową 7″EP „Dzieci z brudnej ulicy”. Warto podkreslić że epka ta była pierwsza polską ep z drukowaną okładką. Do tej pory wszystkie epki Tonpressu były firmowymi kopertkami z logo wydawcy. Na płycie znalazł się także utwór „Ciemny Pokój”. „Gazety mówią” i „Nasz świat” znalazły się na składance „Jak Punk to Punk”. Oba wydawnictwa firmował Tonpress.

Od 2010 roku zespół działał w składzie :Tele Kesur, Dynia, Klaus i Zygzak. Premierowy występ podczas festiwalu „Rock Na bagnie 2011” został dobrze przyjęty przez publiczność. Oprócz znanych z lat 80-tych utworów zespół zagrał swój nowy utwór „Niegrzeczny pomysł”. Ostatecznie jako „Kałasznikow” stał się zwiastunem nowego rozdziału w histori Tzn Xenna.
18.11.2012 ukazała się pierwsza w historii zespołu płyta studyjna. „Dziewczyny w pogo”
Latem 2013 roku, w Mamoot Studio zespół nagrał swoją drugą studyjna płytę. Na płycie znalazło sie 7 premierowych utworów i sześć z historii zespołu. Materiał został zmiksowany w studio As One przez Smoka i Activatora.
Płyta CZART PRLU ukazała sie w dniu 9 listopada 2013 roku razem z dodatkiem w postaci dvd z koncertu w Jarocinie 2012.
PRODUKT to olsztyńsko-warszawska załoga powstała na gruzach m.in. Edelweiss Piraten i Utopii. Ma na swoim koncie dwie bardzo dobrze przyjęte płyty „Uzależnieni” wydaną w lutym 2013 roku oraz „Słabości” z maja 2015 roku.
Brudny, szorstki punk rock z odrobiną d-beatu. Żadnej wesołej piosenki, ani refrenu do tańczenia.
Bilety w cenie: 50 PLN (przedsprzedaż)
60 PLN (w dniu koncertu).
Dostępne w następujących miejscach w Łodzi:
– DOM ul.Piotrkowska 138-140
– Studio Tatuażu Sigil ul.Piotrkowska 25
– Sklep Jazz Sound ul. Rewolucji 1905 r. 78/80
– BOMAN ul.Kilińśkiego 141
– NERVOUS Skate Shop ul. Piotrkowska 80
Zamówienia dla osób spoza Łodzi pod adresem:
noise_annoys@tlen.pl