Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

17 września (niedziela) odbędzie się II edycja warsztatów pływackich Otylia Swim Tour organizowanych przez Otylię Jędrzejczak. Weźmie w nich udział 600 uczestników. 

Gospodarzem imprezy to Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ul. Czajkowskiego 14. Oprócz treningów z pływania (dla dzieci umiejących pływać od 9 do 14 roku życia) pojawią się porady dietetyka i psychologa sportu. Trenerzy pływania pomogą dokształcić style: grzbietowy, motylkowy, klasyczny i dowolny. Specjalnie szkolenia będą także dla nauczycieli WF-u i rodziców.

Podczas Otylia Swim Tour pojawi się strefa relaksu z koktajlami i zdrowym jedzeniem oraz specjalna interaktywna fitMapa prezentująca sportowe miejsca na terenie Łodzi. Na razie na mapie zaznaczono ok. 100 takich miejsc.

Dodajmy, że Łódź jest jednym z 6 miast gospodarzy warsztatów Otylia Swim Tour. Zapisy na warsztaty są na stronie www.otyliaswimtour.pl

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
PODZIEL SIĘ
Bartłomiej Krasnodębski
Specjalizuje się w sprawach miejskich i kulturze. Wielki miłośnik teatru i sztuki przez duże "S". W naszej redakcji od niemal samego początku.