Koncert Kings of Leon w Tauron Arenie Kraków zbliża się wielkimi krokami. Fani zespołu, który wystąpi w Polsce już 8 września przygotowują specjalna akcje o której w kilku zdaniach opowiemy poniżej.

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w pierwszej, całkowicie multimedialnej akcji koncertowej!

– Chcemy sprawić, aby ten wieczór był szczególny także dla zespołu, który w Polsce pojawi się tuż przed premierą nowego materiału.Przygotowaliśmy akcję koncertową, w której smartfony publiczności odegrają najważniejszą rolę, a dzięki niemu każdy uczestnik stanie się częścią multimedialnego show. W aplikacji Going oraz na fanpage RockloudLive umieszczony zostanie specjalnie przygotowany GIF przedstawiający płomień. Ten GIF należy ściągnąć do trybu offline. Telefon z odpalonym płomieniem oraz maksymalnie rozjaśnionym ekranem wznieść podczas pierwszego refrenu kawałka „Sex on Fire”. Gif w aplikacji do ściągnięcia pod linkiem: goingapp.pl/pobier

W zawiązku ze zbliżającym się występem Kings Of Leon, przedstawiamy także kilka informacji organizacyjnych:

18:00 Otwarcie bram
19:15 OCN
20:30 Kings of Leon
23:00 Zamknięcie bram

Ostatnie bilety na koncert Kings of Leon są jeszcze dostępne. Można je kupić w serwisie Eventim.pl. lub w salonach Empik. Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie są dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, należy wysłać maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl Wejścia dla publiczności.

– Brama 1 – Trybuny
– Brama 2 – Płyta A, Płyta B
– Między Bramą 1 a Bramą 2 – wejście VIP
– Brama 3 – Trybuny

Odbiór biletów rezerwowanych lub konkursowych – Kasa 1
Sprzedaż biletów – Kasa 1 i Kasa 2

Jak dojechać na koncert Kings of Leon? 

TAURON Arena Kraków mieści się przy ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie. To obiekt bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. W sąsiedztwie znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe:
„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;
„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);
„TAURON Arena Kraków NŻ”
Do TAURON Areny Kraków można dojechać tramwajami 1, 4, 5, 9, 10, 14, 22, 52 oraz autobusami 124, 128, 424.
Informacje o aktualnych rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

Gdzie zaparkować na koncercie Kings of Leon?

Przy TAURON Arenie Kraków znajduje się parking w cenie 30 zł oraz bezpłatny parking dla rowerów. Bilety parkingowe również można kupić w serwisie Eventim.pl.
więcej: www.tauronarenakrakow.pl