Dodatkowe 6 mln zł przeznaczono na drogi i 10,75 mln zł na promocję siatkówki w Łodzi. Wyremontują ulice: Niciarnianą oraz Augustyniaka.

Na przygotowanie całego układu drogowego wokół stadionu Widzewa miasto przeznaczy 27,5 mln zł. Na sesji Rady Miejskiej radni zgodzili się przyznać na modernizację ul. Niciarnianej 5 mln zł (od al.J. Piłsudskiego do tunelu i od ul. Czechosłowackiej do tunelu). Prace przy samym tunelu wykonają PLK.

Za 1 mln zł wyremontują ulicę Augustyniaka znajdującą się na Kozinach pomiędzy ulicami Kasprzaka i Ossowskiego.

600 tys. zł będzie przeznaczonych na procedurę powstania parkingów w czterech lokalizacjach. Urzędnicy planują, by parkingi były w centrum miasta.

10,75 mln zł będzie kosztowała promocja imprez siatkarskich, które odbędą się w Łodzi w latach 2016-2018. Promocja będzie dotyczyć Ligi Światowej oraz Mistrzostw Europy w Siatkówce.

226 tys. zł zostanie dofinansowany monitoring Straży Miejskiej. Chodzi o wymianę zużytych części i szkolenia dla osób obsługujących monitoring. Miasto dopłaci też 950 tys. zł  do zakupu nieoznakowanych radiowozów dla policji (350 tys. zł) oraz zwiększenia liczby patroli (600 tys. zł).