Nietypowo bo we wtorkowy (26 kwietnia) wieczór odbył się koncert Marii Peszek. Artystka wystąpiła w łódzkim klubie Wytwórnia w ramach promocji swojej najnowszej płyty „Karabin”.

Muszę przyznać na samym początku, że z ogromną przyjemnością oglądam podekscytowany tłum stojący w kolejce przed klubem. Takie obrazki nie należą ostatnimi laty w Łodzi do najczęstszych z tym większą frajdą patrzyłem na to co działo się we wtorkowy wieczór przed klubem przy ul. Łąkowej 29. Tłum ludzi wyczekujących najnowszej płyty zwiastował fenomenalny koncert.

Maria zaczęła dynamicznie z czymś co kilka lat temu określono by „przytupem”. Od pierwszych sekund występu energia kipiała ze sceny, ale odnotować trzeba że z obu jej stron. Publiczność bawiła się doskonale, śpiewała a czasem nawet wykrzykiwała mocniejsze frazy z tekstów. Szczególnie emocjonalnie w tym kontekście prezentował się zagrany jako trzeci na wczorajszym koncercie a będący jednocześnie pierwszym z singli promujących najnowszy album, utwór „Polska A B C i D”. A wam jak podobało się na koncercie? Podzielcie się z nami swoją opinią w komentarzach.

Zapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu Marii Peszek w klubie Wytwórnia w Łodzi.