W niedzielny wieczór (24 kwietnia ) w klubie Scenografia odbył się koncert Leskiego , to pseudonim artystyczny Pawła Leszoskiego. To nowa postać na  polskiej scenie alternatywnej , a  Meagan określiła jego muzykę mianem „dream-folku”.

 Mantrowe melodie, magnetyczny wokal i intymne teksty sprawiają, że jego muzyka stawiana jest na półce z twórczością Bena Howarda czy Jose  Gonsalesa. W jego muzyce jest dużo  kontrastów ,  miesza nowoczesne dźwięki analogowych syntezatorów z tradycyjnymi brzmieniami folkowych instrumentów , a wszystko okraszone pięknymi tekstami .  Stawiany jest obok  takich artystów jak Skubas czy Fisz.

Muzyką zajmuje się od lat, ale dopiero w ubiegłym roku  ukazał się debiutancki krążek Leskiego „Splot”. Talent Leskiego doceniła sama Edyta Bartosiewicz i zaprosiła artystę jako support na całą jesienną trasę „Love&More“. Zagrał również kilka koncertów z amerykańską artystką sceny niezależnej Lemolo stanowiących część jej europejskiej trasy. Udział Leskiego w trasie z Edytą Bartosiewicz  odbił się szerokim echem w mediach, a sam artysta zyskał setki fanów w całej Polsce. Leski to nowy singer-songwriter , który robi spore zamieszanie na polskiej alternatywnej scenie muzycznej.