Kortez wystąpi na jedynym koncercie w Łodzi. Artysta znany z melodyjnych rockowych ballad charakteryzujących się świetnymi tekstami, łagodnym brzmieniem akustycznej gitary i nietuzinkowym wokalem od chwili debiutu na wielkiej scenie wypełnia po brzegi największe kluby w kraju. Czy tak samo będzie podczas koncertu w Łodzi? Przekonamy się o tym już w najbliższa niedzielę (7 marca).

06.03.2016 GODZ. 19:00 (NIEDZIELA)
KORTEZ

Bilety:
miejsca stojące: 45 zł – ulgowe / 50 zł – normalne

miejsca siedzące: 70 zł – ulgowe / 75 zł – normalne

26-letni kompozytor i wokalista. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Kilka lat temu zaczął śpiewać, po kilku miesiącach napisał pierwsze piosenki. Z jedną z nich zgłosił się na casting do Must Be The Music, gdzie nie został zauważony.

Na początku 2014 roku podpisał kontrakt z Jazzboy Records. Podczas pierwszej dwutygodniowej sesji w Warszawie zarejestrował 66 piosenek, które stały się jego oficjalnym demo. W marcu 2015 roku ukazała się pierwsza EPka zatytułowana Jazzboy Session EP, na którą złożyły się trzy piosenki: „Zostań”, „Joe” i „Co Myślisz?”.

Obdarzony jest wyjątkowym, głębokim i lekko szorstkim głosem z którego umiejętnie korzysta. Wysoki, małomówny o melancholijnym spojrzeniu. Godny zaufania. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku. Jego debiutancka płyta „Bumerang” to intymny zbiór opowiadań o miłości i jej braku.