W sobotę (27 stycznia) odbył się w ZSPM finał piątej edycji pleneru fotograficznego Fotopotyczki, którego zwycięzcą został Juliusz Grzelczak.

W nagrodę przez 6 godzin mógł on wykorzystać szkolne studio do zorganizowania dowolnie wybranej sesji zdjęciowej. Zrobił to wręcz rewelacyjnie zapraszając do studia 13 – letniego Pawła Ryszkowskiego – Mistrza Polski w Karate. Paweł trenuje od 7. roku życia w łódzkim Klubie Oyama Karate Neko pod okiem: Adama Sochana – trzeci Dan, Piotra Przybysza – trzeci Dan oraz Jarosława Sztuca – drugi Dan.

Dostęp do studia fotograficznego okazał się doskonałą okazją do utrwalenia umiejętności Pawła, mistrza karate. Efekty tych działań możecie zobaczyć w poniższej galerii. Relację reporterską przygotował Juliusz Grzelczak – zwycięzca Fotopotyczek w ZSPM.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i bardzo się cieszymy, że możliwości szkolnego studia fotograficznego zostały wykorzystane w tak zaplanowany i profesjonalny sposób. Zwycięzcy jeszcze raz gratulujemy a wszystkich naszych czytelników mamy nadzieję już wkrótce zaprosić na kolejne #Fotopotyczki. Zapraszamy także do obejrzenia reportażu z realizacji zwycięskiej sesji w studio ZSPM.