Ruszyły eliminacje do trzeciej edycji konkursu Life On Stage! Młode zespoły mają szansę na spektakularny debiut! Zwycięzca zagra na scenie LFO przed formacją Queen + Adam Lambert.

Life On Stage to niezwykła szansa dla młodych muzyków pracujących nad swoim autorskim materiałem. Wielka scena, gwiazdy światowego formatu i międzynarodowa publiczność – spełnienie marzeń każdego muzyka! Organizatorzy konkursu są

otwarci na wszystkie muzyczne gatunki, nowe trendy i przede wszystkim sceniczną energię, która rzuci na kolana publiczność. Każdy artysta może spróbować swoich sił! Wystarczy, że do 27 marca wypełni formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej  www.lifeonstage.onet.pl.

Na początku kwietnia organizatorzy zdecydują, kto przejdzie do następnego etapu. Zakwalifikowane zespoły zagrają podczas ćwierćfinałowych koncertów w klubach w całej Polsce. Na tym etapie do gry włączą się fani — na ulubionych wykonawców będzie można głosować przez internetową platformę konkursową oraz na żywo, podczas koncertów Life On Stage.

Ćwierćfinały wyłonią ośmiu artystów, którzy zagrają na dwóch koncertach półfinałowych: 14 maja w Gdańsku i 21 maja w Łodzi.

Czterech zwycięzców półfinałów awansuje do wielkiego finału, który odbędzie się

4 czerwca w Krakowie. Tam jury wybierze zwycięzcę, który zagra na Life Festival Oświęcim 2016 w niedzielę, 19 czerwca! O taką nagrodę naprawdę warto walczyć.

W finałowym koncercie zagrają m.in. formcja Queen + Adam Lambert, Perfect, i Taco Hemingway. Kto nie chciałby się znaleźć w takim towarzystwie?

Laureatami poprzednich edycji Life On Stage są zespoły Coria (2014) i Miss Papima (2015).

Regulamin konkursu dostępny na: www.lifeonstage.onet.pl.