Biegaczu, zapisz w kalendarzu kolejną datę zawodów! Dołącz do Roberta Korzeniowskiego i w niedzielę, 19 czerwca 2016r. weź udział w biegu ulicznym „Tolerancja na sportowo”. Połącz sport i miłość do muzyki!

LFO to wielkie muzyczne emocje i ogromna dawka pozytywnej energii. Wszystko w imię prostych zasad:life/peace/music.W tym roku, już po raz czwarty, zapraszamy amatorów biegania do udziału w biegu ulicznym„Tolerancja na sportowo. Swój udział w wydarzeniu potwierdził Robert Korzeniowski, z którym na starcie spotkamy się po raz trzeci w historii festiwalu!

Dlaczego warto? Odpowiedź jest prosta! Michał Meyer, aktor superprodukcji „Miasto 44” i ubiegłoroczny uczestnik biegu podkreśla:festiwal i bieg promują bardzo szczytne idee, takie jak tolerancja i pokój”.

Bieganie dla wielu stało się sposobem na życie. Z pewnością jest najbardziej demokratyczną formą sportu — wystarczą buty i zapał, a kondycja sama poprawi się po kilku treningach. Pragniemy, żebyw festiwalową akcjęwłączyło się jak najwięcej miłośników aktywnego wypoczynku. Przyświecająca LFO idea tolerancji znajduje odzwierciedlenie również w proponowanej przez organizatorów formie zawodów sportowych.

Żeby biegać na LFO nie musisz być ani sprinterem ani maratończykiem! Wystarczy, że chcesz spróbować!.

Naszym celem jest utrzymanie demokratycznego charakteru biegania — przygotowaliśmy kilka tras zróżnicowanych pod względem dystansu w tym szczególną formułę „Bieg rodzinny” przeznaczoną dla rodziców z dziećmi.

W programie akcji:

  • Bieg na rolkach2,5 km; start godz.10.00; limit czasu – 25 min
  • Bieg rodzinny  – 2,5 km; start godz.11.15; limit czasu  – 25 min
  • Bieg główny „Tolerancja na sportowo”10 km; start godz.10.30; limit czasu – 80 min
  • Bieg Life  – 5 km; start godz.10.30; limit czasu – 80 min

Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem strony http://bit.ly/1V06OZs

Trasy przebiegać będą tradycyjnie ulicami Osiedla Chemików – 100% asfaltowej nawierzchni.

Biuro zawodów: hala sportowa Powiatowego Zespołu nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu ul. J. Bema 8.

Szczegóły i regulamin wydarzenia dostępne na stronie www.lifefestival.pl