Radni Prawa i Sprawiedliwości pytają o sytuację w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznym. Uważają, że dostają niepełne informacje.

– Złożyliśmy interpelację, w której prosimy o dokumenty dotyczące zwolnienia dyrektor ośrodka, a także działań w MOPS-ie z ostatniego pół roku – stwierdza Marcin Zalewski (PiS), radny Rady Miejskiej.

Według radnego koalicji Mateusza Walaska (PO) miasto nie uchyla się od żadnej informacji i działań czego dowodem jest wyciągnięcie konsekwencji wobec dyrektor placówki.

Podczas sesji Rady Miejskiej nie doszło do dyskusji o MOPS-ie.

 

REKLAMA
Bartłomiej Krasnodębski
Specjalizuje się w sprawach miejskich i kulturze. Wielki miłośnik teatru i sztuki przez duże "S". W naszej redakcji od niemal samego początku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.