Monster X Tour 2014: Show w Atlas Arenie już 1 czerwca [informacje, bilety] Reviewed by Momizat on . 1 czerwca (niedziela) do hali Atlas Arena powróci ryk silników i zapach spalin. Pojawią się również kilkutonowe olbrzymy, wyczynowe quady oraz freestyle’owe mot 1 czerwca (niedziela) do hali Atlas Arena powróci ryk silników i zapach spalin. Pojawią się również kilkutonowe olbrzymy, wyczynowe quady oraz freestyle’owe mot Rating: 0

Monster X Tour 2014: Show w Atlas Arenie już 1 czerwca [informacje, bilety]

Monster X Tour 2014: Show w Atlas Arenie już 1 czerwca [informacje, bilety]

1 czerwca (niedziela) do hali Atlas Arena powróci ryk silników i zapach spalin. Pojawią się również kilkutonowe olbrzymy, wyczynowe quady oraz freestyle’owe motocykle.

W dzień dziecka w Łodzi aż dwukrotnie – o godzinie 13:00 oraz 18:00 – odbędzie się Monster X Tour. Łódź stanie się epicentrum motorowej rozrywki za sprawą najlepszych Monster Trucków świata, które w samych tylko Stanach Zjednoczonych podziwia blisko siedemset tysięcy widzów podczas 80 show rocznie!

Zobaczysz niewiarygodne kilkutonowe samochody, które będą ze sobą zaciekle rywalizować podczas ekstremalnych wyścigów i zawodów freestyle. Przekonasz się na własne oczy, jak wysoko potrafią wybijać się w powietrze. Sprawdzisz co dzieje się z osobówkami , które dostaną się pod ich olbrzymie opony oraz jak szybko i swobodnie potrafią szaleć na dwóch kółkach. Natomiast motocyklowi kaskaderzy z FMX Stunt Riders zaprezentują się w zapierających dech w piersiach powietrznych akrobacjach.

To wszystko w ramach kolejnej edycji Monster X Tour w Polsce, która realizowana jest przez największego niezależnego producenta wydarzeń sportów motorowych w USA – Monster Truck Entertainment!

MONSTER X TOUR, 1. 06. 2014 Łódź, Atlas Arena
Show godz. 13:00, Pit party 11:00-12:30 (wejście do 12:00)
Show godz. 18:00, Pit party 16:00-17:30 (wejście do 17:00)

Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 24 lutego.

mxt_lodz

PIT PARTY to impreza poprzedzająca główne show. Każdy, kto nabędzie bilet VIP będzie miał okazję podziwiać z bliska kultowe ciężarówki w parku maszyn. To doskonała okazja dla wszystkich fanów motoryzacji do zapoznania się z budową ogromnych pojazdów, zrobienia sobie zdjęcia przy ponad 1,5 metrowych oponach, zdobycia autografów zawodników, czy porozmawiania z mechanikami odpowiedzialnymi za ich sprawne funkcjonowanie.

Show Monster X Tour zawita również do Krakowa (7 czerwca) i Wrocławia (14 czerwca).

Zdjęcie: Leszek Rusek | Archiwum DDLodz.pl
Grafika: Mat. pras.

Leave a Comment

© 2012 Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl)

Scroll to top