Il Divo w Łodzi: 28 września 2014 roku koncert w Atlas Arenie [informacje, bilety] Reviewed by Momizat on . Jesienią przyszłego roku, a dokładnie 28 września 2014, do Polski ponownie przyjedzie formacja Il Divo. Muzycy wystąpią w łódzkiej hali Atlas Arena. Zespół Il D Jesienią przyszłego roku, a dokładnie 28 września 2014, do Polski ponownie przyjedzie formacja Il Divo. Muzycy wystąpią w łódzkiej hali Atlas Arena. Zespół Il D Rating: 0

Il Divo w Łodzi: 28 września 2014 roku koncert w Atlas Arenie [informacje, bilety]

Il Divo w Łodzi: 28 września 2014 roku koncert w Atlas Arenie [informacje, bilety]

Jesienią przyszłego roku, a dokładnie 28 września 2014, do Polski ponownie przyjedzie formacja Il Divo. Muzycy wystąpią w łódzkiej hali Atlas Arena.

Zespół Il Divo sprzedał do tej pory ponad 26 milionów płyt na całym świecie. Ponad 50 razy nagrania Il Divo osiągały numer jeden w zestawieniach list przebojów. Il Divo otrzymało też 160 złotych i platynowych płyt w ponad 33 krajach. Najnowsza trasa koncertowa, na której znajduje się również Polska, promuje szósty studyjny album zespołu „A Musical Affair”. Znalazły się na nim utwory inspirowane musicalami takimi jak: „Upiór w Operze”, „Carousel” czy „West Side Story”.

Warto dodać, że członkom kwartetu musicale nie są obce. Carlos Marin zagrał Mariusa w “Nędznikach” podczas pierwszej premiery tej sztuki w Hiszpanii w 1993 roku. Natomiast David Miller wystąpił jako Rodolfo w broadway’owskim “La Boheme” w 2003 roku. Nowe show, które polscy fani zobaczą w przyszłym roku, było opracowywane z wieloletnim współpracownikiem Il Divo oraz dyrektorem artystycznym Brianem Burke.

Bilety (ceny od 159 do 390 złotych) będzie można nabywać od najbliższego poniedziałku, 25 listopada, od godziny 10:00 poprzez strony: imprezyprestige.com, eventim.pl oraz w salonach EMPIK, sklepach: MEDIA MARKT i SATURN na terenie całego kraju.

ildivo_bilety

Comments (1)

  • fanka

    witam,jestem fanką zespołu IL DIVO i wybieram się na kolejny ICH koncert w Polsce , ale mam pytanie do organizatorów dlaczego nie ma w telewizji żadnej reklamy o ich zbliżającym się koncercie , o ICH muzyce wtedy na pewno byłaby większa frekwencja na koncercie . na poprzednim koncercie w Łodzi była garstka ludzi w porównywaniu do fanów przychodzących na ICH koncerty w innych krajach.gdyby tak telewizja wyemitowała koncert z LONDYNU lub z BARCELONY na pewno byłoby więcej chętnych do ich zobaczenia na żywo .

    Odpowiedz

Leave a Comment

© 2012 Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl)

Scroll to top